O NAS


KIM JESTEŚMY?

Świadomi trudności, jakie stają przed osobami chcącymi odżywiać się zdrowo i z troską o naturę, stworzyliśmy to właśnie miejsce - MANOA.

Jesteśmy po to, by we współczesnym zabieganym świecie ułatwić Wam dostęp do najwyższej jakości, ekologicznych komponentów oraz wiedzy o tym, jak połączyć je w smaczny, sycący i pełnowartościowy posiłek.

MANOA tu ucieleśnienie idei, zgodnie z którą można zjeść szybko, zdrowo i uważnie.


ETYKA

Zero-waste to dbałość, aby żaden z etapów łańcucha konsumpcyjnego nie wytwarzał szkodliwych produktów ubocznych niszczących naszą planetę. Unikamy plastiku i pilnujemy, by jedzenie się nie marnowało.

Troska o planetę to wybór dostawców dbających o hodowane zwierzęta oraz rolników, którzy w swoich uprawach nie stosują nawozów zagrażających całemu ekosystemowi.

Świadome odżywianie to przede wszystkim wiedza o tym, jakich wartości odżywczych dostarcza dany produkt i czym można go optymalnie zbalansować.


 

LUDZIE

Przekształcanie otaczającego nas świata i stawianie czoła wyzwaniom zachodniej cywilizacji to zadanie przerastające pojedynczych ludzi.

MANOA nie mogłaby istnieć, gdyby nie wspólny wysiłek grupy świadomych, zaangażowanych osób, tworzących wspierającą się społeczność. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim Gościom, Klientom i Partnerom, którzy podobnie jak my wierzą w to, że można zadbać o siebie, troszcząc się także o świat wokół nas.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia inicjatywy MANOA Green Resto Bar.