MENU


 


ŚNIADANIE

Codziennie: od 9:00 do 12:00
Na słodko, słono, ostro, a może miks smaków? Wybierz to, co lubisz i czego potrzebuje Twoje ciało,
by zacząć dzień pysznie i z dobrą energią!

SPECJAŁ DNIA

Codziennie od 11:30 do wyczerpania
Codziennie nasza kuchnia przygotowuje nową pyszny posiłek i zupę, który zachwyci Twoje kubki smakowe. Wejdź na manoa.pl/specjaldnia/, aby zobaczyć nasze tygodniowe menu.

BURGER

Codziennie od 11:00
Skuś się na naszego sezonowego burgera - stek jest 100% wegański i przygotowany w naszej kuchni w bułce pełnoziarnistej.

TORTILLA

Codziennie od 11:00
Twoja własna kombinacja ulubionych składników i kolorowych sosów w formie poręcznego wrapa. Skomponuj tortillę, jakiej jeszcze nie było!

BOWL

Codziennie od 11:00
Nasze zdrowe & pożywne kompozycje są skrupulatnie skomponowane, aby dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

GRANOLA BOWL

Przez cały dzień
Zakochaj się w naszych granola bowl. Na śniadanie lub jako przekąska w ciągu dnia. Z pewnością doda Ci energii i chęci na resztę dnia!
 

ZDROWY DESER

Osłódź sobie dzień! Zasmakuj w świeżych, dojrzałych owocach oraz pieczonych na miejscu ciastkach i plackach, również w wersjach wegańskich i bezglutenowych.

ŚWIEŻY SOK I SMOOTHIE

Dbaj o nawodnienie! Naturalne, świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne oraz nasze autorskie smoothies to orzeźwiająca bomba witaminowa.

HERBATA I KAWA

Kolekcja naturalnych, aromatycznych herbat i wysokogatunkowych kaw to idealny dodatek do Twojego posiłku. Pobudzą trawienie i przywrócą świeże spojrzenie na świat.